بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

 با بازسازی ساختمان خانه رویایی تان را با هزینه ای شگفت انگیز به دست بیاورید!

بازسازی ساختمان های قدیمی از قرن بیست و یکم ظهور کرده است. روش ساخت سنتی دارای نقایص بسیاری از جمله عدم فناوری دیجیتالی سازی و مدیریت اطلاعاتی سازی ، همکاری ضعیف و عدم توانایی ارزیابی کارایی بازسازی ساختمان است.

بازسازی ساختمان ها در بازار تعمیرات و ساخت و ساز بیشتر مورد تقاضا قرار می گیرد. دکوطرح آماده ارائه بازسازی هر نوع ساختمان یا محل صرف نظر از عملکرد اولیه و استهلاک سطح آن است.

 

بازسازی ساختمان

با بازسازی ساختمان دقیقا چه اتفاقی می افتد؟

در بازسازی ساختمان، ساختمان را کاملاً تغییر می دهند که منجر به ظاهر جدید آن می شود. ویژگی های عملکرد بهبود یافته که بسته به نوع خاصی از فعالیت مورد نیاز است. علاوه بر تغییر ظاهر خارجی و داخلی ، می توان تغییراتی را در کاربرد مورد نظر ایجاد کرد. مانند: از تولید به یک دفتر کار یا از انبار به یک خرید و غیره.

 

چک لیست پیشنهادی ما برای بازسازی خانه و ساختمان شما چیست؟

انواع اصلی کار مورد نیاز در هنگام تبدیل امکانات عبارتند از:
 •  ساخت و ساز و کار نهایی
 •  جایگزینی سیستم تامین آب ، فاضلاب و سیستم گرمایشی
 •  روشنایی و برق
 • نصب تهویه و تهویه مطبوع
 •  نصب سیستم ایمنی در برابر آتش
 •  نصب کردن سیستم های کابلی و همچنین سیستم دسترسی
 •  کار نما
 •  کار بام
 •  نصب سازه های نیمه شفاف

رویکرد های مختلفی برای بازسازی وجود دارد که از نظر میزان وفاداری به اصل و از نظر حساسیت به اجرا متفاوت است. در معماری ، گئورگ مورش بازسازی را به عنوان “یک روش علمی استخراج منابع برای بازسازی چیزهایی که تحت آن کار کرده اند ، صرف نظر از زمانی که از آن زمان گذشته است” توصیف می کند.

 

برای بازسازی منزل از کجا شروع کنیم؟

روند بازسازی مسکونی با ارزیابی یکپارچگی ساختمان آغاز می شود. ما برای اطمینان از ایمنی تیم خود و جلوگیری از آسیب احتمالی بیشتر ، تعمیرات اضطراری را انجام می دهیم. این می تواند شامل قرار دادن تابلوها روی پنجره ها و درها یا ملافه های آسیب دیده برای جلوگیری از حیوانات و غارتگران باشد. خدمات مرمت و بازسازی مسکونی ما شامل حذف و دفع زباله ها و نگهداری ایمن وسایل شخصی شما برای جلوگیری از آسیب بیشتر در حین کار است.

صاحبان خانه های حادثه دیده بخوانند…

تمیز کردن خانه در پی سیل ، آتش سوزی یا فاجعه دیگری می تواند یک کار ترسناک باشد. بعضی از مناطق خانه شما ممکن است به سادگی تمیز شود ، در حالی که بعضی دیگر نیاز به تعمیرات گسترده تر ، و در برخی موارد ، بازسازی دارند. در دکوطرح، ما در صنعت مرمت خانه متخصص هستیم و در بازسازی خانه هایی که در اثر طیف گسترده ای از بلایا آسیب دیده اند ، تخصص داریم.

 

آیا تیم دکوطرح می تواند به بازسازی ساختمان ما کمک کند؟

تیم بازسازی ما به ابزار ها و فرآیند های پیشرفته مجهز شده است تا خانه شما را به شرایط اولیه قبل از از دست دادن بازگرداند. ما می دانیم که هیچ دو ویژگی یکسان نیستند و هیچ دو صاحب خانه مانند یک دیگر فکر نمی کنند. ما خدمات مرمت و بازسازی خود را متناسب با نیاز های شما ، خانواده و خانه خود تنظیم می کنیم.

دکوطرح
دکوطرح

دلیل منحصر به فرد بودن شرکت دکوطرح، داشتن مشاوره و بازدید رایگان از منزل و ساختمان شماست. شما برای ارتباط با گروه دکوطرح می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ و ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ تماس بگیرید تا از راهنمایی های متخصصان این گروه استفاده کنید.

 

روند بازسازی خانه

از لحظه ای که با ما تماس می گیرید تا زمانی که خانه شما به حالت از قبل آسیب دیده بازگردد ، ما در هر مرحله از راه در کنار شما خواهیم بود. ما درک می کنیم که روند بازسازی یک روند استرس زا است. متخصصان ما تمام جزئیات را کنترل می کنند تا بتوانید خیال آسوده ای را که شایسته آن هستید داشته باشید.

بازسازی خانه
بازسازی خانه
روند ما شامل مراحل زیر است:
 • ارزیابی خسارت و برآورد هزینه ها
 • برنامه ریزی خدمات ما در زمانی که بهترین نتیجه برای شما و خانواده شما باشد
 • انتخاب مواد و رویکردی که خواهیم داشت
 • مدیریت محتویات منزل ، از جمله تمیز کردن دقیق دارایی های خود
 • تکمیل کار ما و پاکسازی کامل تیم ما
 • هنگام وقوع یک فاجعه ، ما می فهمیم که اولویت اصلی شما این است که خانه خود را به سرعت به حالت عادی برگردانید.

 

نوسازی یک خانه ممکن است کاری هیجان انگیز (و بالقوه سودآور) باشد، اما همچنین می تواند بسیار دلهره آور باشد. مزایای بازسازی از کشف ویژگی های اصلی پنهان و فرصت ایجاد مهر شخصی برای گرفتن خانه ای بزرگتر یا در مناطق بهتر از شرایطی که در غیر این صورت قادر به پرداخت آن نیستید.

موفقیت در بازسازی یک خانه در نهایت به آمادگی خوب و آگاهی از آنچه در پیش است برمی گردد. اقدام به بازسازی خانه با این انتظار که شگفتی هایی در فروشگاه به وجود بیاید ، ایده ای خردمندانه است.

دانستن اینکه این مکانها در کجا رشد می کنند و داشتن یک برنامه عملیاتی گام به گام برای چه زمانی انجام می شود ، به معنای باقی ماندن پروژه در برنامه و بودجه است.

زمان بندی کارها هنگام بازسازی خانه بسیار حیاتی است. یک برنامه خوب به وضوح هر کاری را که باید از ابتدا تا انتهای پروژه انجام شود ، به ترتیب صحیح مشخص می کند. در حالت ایده آل ، باید شامل این باشد که چه کسی چه کاری انجام می دهد و هزینه آن در لیست چقدر است.

شما می توانید برای مشاوره و بازدید رایگان از منزل خود با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ و ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ تماس بگیرید تا از راهنمایی های متخصصان این گروه بهره مند شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *